MTÜ Avatud Maakaardi Selts

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

3.- 7. mai toimub Tallinnas Nokia Kontserdimajas vabatahtlike mess!

Saada link Prindi PDF

Vabatahtlike mess2011. aasta on kuulutatud üle Euroopa vabatahtliku tegevuse aastaks. Euroopa teema-aastat kasutab Euroopa Liit selleks, et ametlikult tänada kõiki vabatahtlikke ning teha samal ajal nende suurepärane tegevus nähtavaks ja kuuldavaks ka laiema üldsuse jaoks.

Euroopa vabatahtliku tegevuse aasta 2011 raames külastab interaktiivne ringreis kõiki liikmesriike, et teema-aasta rohkem avalikkuse tähelepanu pälviks. Ringreisi (ehk vabatahtlike messi) järgmine peatuspaik on Tallinnas 3. maist kuni 7. maini 2011.

Mess on avatud 3. – 6. mail kell: 14:00 kuni 20:00 ja 7. mail kell: 11:00 kuni 18:00. Messil on esindatud üle 50 vabatahtlikke kaasava organisatsiooni.

Kohal on ka MTÜ Avatud Maakaardi Selts, kes tutvustab OpenStreetMap projekti ja tegevusi Eestis. Meid võib kohata kolmapäeval ja laupäeval, sealjuures laupäeval kl 12:30 on seminariruumis tutvustav ettekanne ning huvilistele toimub ka väike mini-mappingparty Tallinna kesklinnas!

Messi programm: on leitav siin

Kui Teil on küsimusi Euroopa vabatahtliku tegevuse aasta 2011 või selle konkreetse ürituse kohta, siis võtke palun kindlasti meiega ühendust.

Kohtumiseni vabatahtlike messil!

Lisainfo:

Dein-Tom Tõnsing
Euroopa vabatahtliku tegevuse aasta projektijuht
e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
tel: 612 5225

Viimati uuendatud Esmaspäev, 02 Mai 2011 10:25  

Facebook

Maakaart.ee-d toetab:
Bänner
Toetatud KÜSK poolt 2017