MTÜ Avatud Maakaardi Selts

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

State of the Map Baltics Tartus

Saada link Prindi PDF
OpenStreetMap-i Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa kogukonnad korraldavad selle piirkonna ajaloolise ja esimese kokkusaamise SOTM Baltics 2013. See saab toimuma Tartus 3. ja 4. augustil 2013.a.

Konverentsil vahetatakse kogemusi avatud maakaardi loomisel, selleks väliste andmebaaside kasutamisest (Eestis eelkõige Maaametilt siis, aga ka Baltikumi teistest analoogidest), kuidas vastavaid töövahendeid täiendada, ja tuuakse põnevaid näiteid maakaardi rakendustest. Kuuleb uudiseid OpenStreetMap-i projektist otse selle juhtidelt, selle uutest töövahenditest (nt Id redigeerija) jne.

Kõik geo, GIS ja kaardisõbrad ja huvilised on oodatud osalema. Ootame ühtlasi ettekannete ettepanekuid, kohapeal on kindlasti ka "non-conference" sessioon, kus saab oma 5-minutilise ettekande teha ilma eelregistreerimata. Töökeel on Inglise keel, suure osa külalistest loodame saada väljastpoolt Eestit.

Varajase registreerija soodusaeg lõpeb 9. juunil - palun ärge magage maha. Täpsem info ja registreerimine http://www.sotm-baltics.org
Viimati uuendatud Esmaspäev, 03 Juuni 2013 14:47  

Facebook

Maakaart.ee-d toetab:
Bänner
Toetatud KÜSK poolt 2017